KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003017
nr 1400 3017
Stig Thiderman
(1920-1973), Sverige
Oljemålning, Trapp. Signerad. Olja på pannå, 48x59, yttermått inklusive ram: 53x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:04:22
29/5 09:23:17
31/5 17:49:52
Tripp Trapp Trull (Lisa Larson)